You are currently viewing قالیشویی در سهیلیه

قالیشویی در سهیلیه

حتما برای شما هم پیش آمده است که در زمانی که مبل یا قالی منزل شما کثیف میشود سریع بدنبال راهکاری برای تمیز کردن آن هستید. برخی مواقع لکه های بر روی فرش و یا مبل سطحیه و خود شما میتوانید با استفاده از مواد شوینده شیمیایی یا طبیعی آنها را پاک کنید. بعضی مواقع هم این کثیفی عمیقه و بایستی برای تمیز کردن آن به یک شرکت قالیشویی با تجربه و متخصص مراجعه کنید. یکی دیگر از خدمات قالیشویی هشتگرد٬ مبل شویی و قالیشویی در سهیلیه کرج و قالیشویی در شهر جدید هشتگرد می باشد که در ادامه به بررسی قالیشویی در سهیلیه می پردازیم.

قالیشویی سهیلیه

اگر شما هم قصد قالیشویی در سهیلیه کرج را دارید میتوانید با قالیشویی هشتگرد که با استفاده از خدمات شستشوی فرش در کرج و مبل شویی در محل یا در کارگاه این کارها را انجام میدهد، تماس بگیرید و از خدمات شرکت قالیشویی هشتگرد بهره مند شوید.

برای دریافت خدمات قالیشویی در کمالشهر با کارخانه قالیشویی هشتگرد تماس بگیرید. قالیشویی در لشگرآباد از مناطق تحت پوشش کارخانه قالیشویی هشتگرد می باشد.

نحوه از بین بردن لکه های مختلف فرش در قالیشویی سهیلیه

لکه های اسیدی همانند سرکه

لکه های اسیدی که احتمال دارد حتی با پاشیدن مقداری سرکه بر روی فرش برای از بین بردن لکه های دیگر، به وجود بیایند، نیاز به واکنش سریع شما برای از بین بردن آنها دارند. برای این کار بلافاصله مقداری جوش شیرین و آب روی لکه اسیدی بریزید و سپس مقدار بسیار کمی محلول رقیق آمونیاک و آب به آن اضافه کنید. دقایقی بعد فرش را آبکشی کرده و جارو کنید.

لکه های ناشی از ریختن کره

تا جایی که می توانید کره را با دست پاک کنید و سپس مقدار کمی از مواد شوینده را به محل مورد نظر بمالید و بگذارید خشک شود.

قالیشویی در سهیلیه کرج
قالیشویی در سهیلیه

لکه مایع شمع

بلافاصله مقداری یخ روی لکه آب شمع قرار دهید زیرا باعث یخ زدن شمع می شود و به راحتی آنرا  از روی فرش پاک کنید.

لکه های شکلات و قهوه

به سرعت لکه های قهوه و شکلات را از روی فرش پاک کرده و دقیقا به روش لکه خون با استفاده از مواد شوینده و آب و سرکه سفید تمیز کنید.

لکه آبرنگ

بلافاصله جوهر خشک کن را روی آن قرار دهید و با اتو حرارت دهید تا لکه جذب شود. سپس از مواد شوینده آن را بشویید.

قالیشویی در کوهسار از شعب کارخانه قالیشویی هشتگرد می باشد. برای ردیافت خدمات قالیشویی در چهارباغ با ما تماس بگیرید.

لکه های میوه

لکه های ناشی ریختن میوه بر روی فرش گاهی به سختی پاک میشود. به محض افتادن میوه آن را بردارید و با ناخن محل مورد نظر بخراشید، سپس با استفاده از مخلوط آب ولرم و کمی سرکه سفید و مایع شستشوی رقیق فرش  را به روش قبل تمیز کرده و سپس آبکشی کنید.

لکه های سس و آبگوشت

بدون دست زدن به آنها برای پخش بیشتر، فقط از آب سفید، سرکه و مایع پاک کننده استفاده کنید، سپس فرش  را تمیز کرده و آبکشی کنید.
اگر غذاهای چرب و رنگارنگ مانند آب مرغ روی فرش  ریخت، بلافاصله یک کاسه ماست را روی آن بریزید و بگذارید چند دقیقه بماند و سپس آنرا بشویید. اگر مقداری موم روی فرش ریخت، ابتدا موم را با احتیاط از روی فرش جدا کنید، سپس لکه را مرطوب کنید اما آن را پاک نکنید، کمی الکل سفید روی آن بریزید. سپس محل را با شامپوی مخصوص فرش بشویید.

قالیشویی در تهراندشت یکی از شعبه های کارخانه قالیشویی هشتگرد می باشد. در صورت نیاز به دریافت خدمات قالیشویی در افشاریه با ما در تماس باشید.

قالیشویی در سهیلیه

نحوه پاک کردن لکه مبل در قالیشویی سهیلیه

شستشوی مبل از خدماتی است که در مورد نشیمن ها، کوسن ها، مبل ها ، کاناپه ها و لوازمی که در ساختشان از پارچه پشمی و ابریشمی و… استفاده شده ، ارائه می شود.
در زمان قدیم مبل تنها در اتاق پذیرایی قرار می گرفت و ملحفه ی سفیدی روی آن پهن می کردند تا زمانی که مهمان غریبه ای برای آن ها می آمد. امروزه مبلمان کاربرد های دیگری نظیر تخت خواب ، ناهارخوری یا همان غذاخوری ، نشیمن ، میزکار و… پیدا کرده اند. با توجه به نقش این وسایل در دکوراسیون داخلی ، پاکیزگی و نظافت آن از اهمیت زیادی برخوردار است. در طول سال با گذشت زمان انواع آلودگی سطح مبل را می پوشاند.

با توجه به نوع استفاده مبلمان، آلودگی از دو روش به مبل ها منتقل می شود، آلودگی سطحی بر اثر نشست و برخاست و همچنین گذاشتن اشیاء آلوده روی مبل ایجاد میشود. آلودگی عمقی بر اثر ریختن چای، قهوه و نوشیدنی رنگی روی مبل ایجاد می شود و لکه ی ایجاد شده تا زمان شستشوی مبل باقی می ماند.

بنابراین امری طبیعی است که در طول سال مبل ها پاکیزگی خود را از دست دهند و حداقل یک بار در طول سال نظافت شوند.
شستشوی مبل باعث افزایش طول عمر مبلمان می شود. با انجام منظم گردگیری می توانید مبل ها را همیشه مرتب نگه دارید. با استفاده از جارو و برس درزها و بین تشکچه ها را تمیز کنید و جلوه ی بهتری به فضا بدهید. استفاده از شوینده ها یکی دیگر از روش های شستشوی مبل در منزل می باشد.  همچنین از دستگاه های متفاوتی در نظافت و شستشوی مبلمان استفاده می شود.

در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در پل کردان با کارخانه قالیشویی هشتگرد در ارتباط باشید. قالیشویی در کردان یکی از شعبه های کارخانه قالیشویی هشتگرد می باشد.

قالیشویی در سهیلیه کرج
قالیشویی در سهیلیه کرج

شستشوی مبل بدون تغییر رنگ در قالیشویی سهیلیه

مبل های منزل شما بدون در نظر گرفتن نوع پارچه در معرض کثیفی، لکه ها و گرد و غبار قرار می گیرند که نیاز به گردگیری دوره ای و همچنین پاکسازی کثیفی دارند. تمیز کردن نادرست مبل ممکن است به پارچه مبل آسیب برساند یا رنگ آن را تغییر دهد.
برای پاک کردن لکه‌های روی پارچه‌های روکش، یک چهارم فنجان سرکه را با سه چهارم فنجان آب گرم و یک قاشق غذاخوری مایع ظرفشویی مخلوط کنید.

مخلوط را در یک بطری اسپری قرار داده و روی محل کثیف مبل اسپری می‌کنند، سپس با یک پارچه نرم بر روی نقطه مورد نظر بمالید، تا لکه از بین برود. سپس تکه دوم پارچه را با آب خیس کنید، همان قسمت را بمالید تا صابون پاک شود و با حوله خشک کنید.

نحوه شستشوی موکت نمدی یکی از مقاله های مفید سایت قالیشویی هشتگرد می باشد که پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید.

قالیشویی در سهیلیه کرج

در مورد پارچه هایی که در روکش آنها مواد صنعتی وجود دارد، می توان با مخلوط کردن نصف فنجان سرکه، یک فنجان آب گرم و نصف قاشق غذاخوری مایع ظرفشویی و انجام مراحل فوق، لکه ها را پاک کرد.
برای از بین بردن لکه مبل های چرمی، نصف فنجان روغن زیتون را با یک چهارم فنجان سرکه مخلوط کرده، مخلوط را در یک بطری اسپری بریزید، سپس آن را روی محل کثیف مبل اسپری کنید و به آرامی آنرا با پارچه ای بمالید. همچنین از یک حوله برای جذب آب اضافی از سطح مبل استفاده کنید.

هزینه قالیشویی در سهیلیه چقدر است؟

هزینه شستشوی انواع فرش متفاوت می باشد اما محاسبه قیمت توسط قالیشویی هشتگرد می باشد که طبق تعرفه اتحادیه می باشد. برای اطلاع از قیمت قالیشویی در سهیلیه با ما در تماس باشید.

قالیشویی در سهیلیه چه خدماتی را ارائه می دهد؟

تمام خدمات قالیشویی اعم از شستشوی فرش دستباف، ماشینی، موکت و همچنین شستشوی مبل در محل توسط قالیشویی در هشتگرد انجام می شود.

5/5 - (3 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
hamid veysi
hamid veysi
8 ماه قبل

برای شستشوی مبل دفتر و محل کار به قالیشویی هشتگرد زحمت دادم و خیلی از نتیجه کار راضی بودم. سپاسگزاری میکنم