You are currently viewing قالیشویی در شهر جدید هشتگرد

قالیشویی در شهر جدید هشتگرد

قالیشویی در شهر هشتگرد با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های پیشرفته براساس تکنولوژی روز دنیا و همچنین استفاده از مواد شوینده در زمره یکی از بهترین کارخانه های قالیشویی در هشتگرد و حومه آن قرار دارد. این مرکز خدماتی در زمینه شستشوی انواع فرش ماشینی و دستباف، موکت و مبلمان فعالیت می کند. در این مقاله قصد داریم به بررسی قالیشویی در شهر جدید هشتگرد بپردازیم و در این زمینه اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم دعوت می کنم با hashtgerdcarpet.com همراه باشید.

قالیشویی در شهر جدید هشتگرد

در گذشته هیچ خانواده ای برای شستشوی فرش به مراکز قالیشویی مراجعه نمی کرد اما مروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و همچنین افزایش جمعیت و بالا رفتن میزان آب مصرفی و همچنین آپارتمانی شدن منازل مسکونی دیگر کمتر کسی پیدا می شود که شسشتوی فرش را در منزل انجام دهد. از سوی دیگر دایر شدن مراکز قالیشویی موجب شده تا انجام این فرایند برای خانواده ها راحت تر شود.

قالیشویی در افشاریه از بهترین قالیشویی های تهران می باشند. در صورت نیاز به خدمات با ما تماس بگیرید.

همانگونه که می دانید الیاف به کار رفته در بافت فرش از جنس ابریشم، پنبه و موارد مشابه آن می باشد از این رو بایستی برای شستشو به مراکز خدماتی مراجعه کنید که به این الیاف آسیب وارد نکند و ضمن شسشتو کیفیت آن از بین نرود، که برای این منظور ما قالیشویی در شهر جدید هشتگرد را به شما پیشنهاد می دهیم برای کسب اطلاعات در مورد این مرکز خدماتی قالیشویی لازم است به موارد ذیل توجه داشته کنید:

 • مجاز بودن قالیشویی: یکی از مهم ترین نکاتی که در مورد تمامی مراکز قالیشویی باید مدنظر قرار دهید مجاز بودن فرایند شسشتو و سایر خدمات در این مرکز است به این معنا که بایستی دارای مجوز از سوی صنف قالیشویان باشد. قالیشویی در شهر جدید هشتگرد برای ارائه تمامی خدمات خود مجوز فعالیت را از اتحادیه قالیشویی دریافت کرده و تعرفه ها این خدمات را نیز براساس آنچه از سوی این صنف اعلام می شود از مشتریان دریافت می کند. توجه داشته باشید برخورداری از مجوز فعالیت موجب می شود تا در صورتی که در حین شسشتو و دیگر خدمات به فرش آسیب وارد شد تمام خسارات آن از سوی مرکز قالیشویی مربوطه پرداخت گردد.
 • استفاده از مواد شوینده براساس جنس فرش ها: آنچه که در قالیشویی در شهر جدید هشتگرد موجب شده تا این مرکز خدماتی موردتایید اکثریت مشتریان قرار گیرد استفاده از مواد شوینده مناسب براساس جنس فرش است به عنوان مثل فرش دستباف با توجه به حساسیت بالای الیاف آن و همچنین جلوگیری از پخش شدن رنگ فرش از مواد شوینده گیاهی ودستگاه های مخصوص برای آن استفاده می کند.
 • موقعیت مکانی و دسترسی آسان به قالیشویی: موقعیت مکانی قالیشویی باید به گونه ای باشد که مشتریان به راحتی بتوانند به آن دسترسی داشته باشند، کارگاه های قالیشویی که در داخل شهر فعالیت می کنند با سرعت بیشتری خدمات خود را به مشتریان ارائه می دهند و معمولا سرویس حمل و نقل آن ها رایگان می باشد. قالیشویی در شهر جدید هشتگرد به منظور رفاه مشتریان خود برای دسترسی سریع تر اقدام به تاسیس چندین شعبه مختلف در حومه شهر نموده است و خود بر فعالیت آن ها به صورت مستقیم نظارت کامل دارد.

قالیشویی در لشگرآباد و قالیشویی در تهراندشت ارائه دهنده خدمات رفوگری فرش می باشند در صورت نیاز به خدمات با ما تماس بگیرید.

شستشوی فرش با مواد شوینده در قالیشویی در شهر جدید هشتگرد

همانطور که پیشتر نیز گفتیم در این مرکز قالیشویی مواد شوینده براساس جنس الیاف فرش انتخاب می شود و از این طریق ضمن کیفیت در شسشتو به فرش نیز آسیب وارد نمی شود، اما این امر دارای مزایای دیگری نیز می باشد که به قرار ذیل است:

 • استفاده از مواد شوینده مناسب ضمن از بین بردن آلودگی و کثیفی چربی زدایی فرش را نیز به بهترین نحو ممکن انجام می دهد.
 • علاوه بر تمیزی فرش، نرم بودن الیاف آن بعد از اتمام فرایند شستشو از اهمیت زیادی برخوردار است که در این مرکز قالیشویی با استفاده از شوینده های مناسب و درجه یک به این امر نیز توجه می شود.
 • شوینده های مناسب با الیاف هر نوع فرش، هر گونه لکه رنگی ایجاد شده بر روی فرش را به صورت کامل از بین می برد.

یکی از رایج ترین نوع آلودگی ها که روی فرش وجود دارد چربی است که به دلایل مختلفی نظیر واژگونی مواد غذایی و … ایجاد می شود، قالیشویی در شهر جدید هشتگرد برای از بین بردن این لکه از بهترین و با کیفیت ترین شوینده ها استفاده می کند لازم است که بدانید این مرکز خدماتی قالیشویی قبل از اقدام برای شستشو فرایند لکه گیری را انجام می دهد. شستشوی فرش لاکی یکی از مقالات جالب و مفید قالیشویی هشتگرد می باشد که می توانید آن را نیز مطالعه کنید.

قالیشویی در چهارباغ و قالیشویی در کوهسار ارائه دهنده خدمات تخصصی شستشوی فرش و موکت می باشند. در صورت نیاز به خدمات با ما تماس بگیرید.

قالیشویی در شهر جدید هشتگرد
قالیشویی در شهر جدید هشتگرد

خدمات قالیشویی در شهر جدید هشتگرد

در این مرکز خدماتی قالیشویی علاوه بر شستشوی فرش خدمات دیگری نیز به مشتریان ارائه می شود که برخی از مهم ترین آن ها به قرار ذیل است:

 • رفوگری: در صورتی که قسمتی از فرش دارای آثار سوختگی، پارگی، پوسیدگی و بید زدگی باشد این مرکز قالیشویی از طریق رفوگری اقدام به ترمیم آن می کند.
 • رنگبرداری: رنگ الیاف برخی از فرش های دستباف ممکن است به دلیل تماس با آب پخش شود که ظاهر نامناسبی را برای فرش ایجاد می کند، در چنین موردی این مرکز قالیشویی با استفاد از محلول های شیمیایی که در اختیار دارد مانند کربنات سدیم، سولفات سدیم و… رنگ های اضافی از روی فرش را از بین می برد.
 • دارکشی: بعضی از فرش ها به خصوص فرش های دستباف بعد از استفاده های طولانی مدت ممکن است دچار کجی، برامدگی و یا فرورفتگی شوند به گونه ای که در زمان راه رفتن بر روی آن تمامی این مشکلات ایجاد شده را می توان حس کرد. قالیشویی در شهر جدید هشتگرد با استفاده از ابزار و وسایل مخصوصی که در اختیار دارد این مشکلات ایجاد شده را ترمیم کرده و از بین می برد.
 • شیرزاه بافی: شیرازه بافتی است که در دو طرف عرض فرش وجود دارد و از بهم گره خوردن تار و پود به منظور جلوگیری از خارج شدن الیاف ایجاد شده است. در صورتی که این قسمت از فرش دچار آسیب شده باشد این مرکز خدماتی قالیشویی اقدام به مرمت آن می کند.
 • چرم دوزی: یکی دیگر از خدماتی که در قالیشویی در شهر جدید هشتگرد انجام می شود استفاده از چرم مصنوعی و یا طبیعی برای جلوگیری از لول شدن و سر خوردن فرش بر روی سطوح سرامیکی است. به این نکته توجه داشته باشید که چرم دوزی برای فرش هایی که دارای ارزش بالایی هستند انجام می شود.
 • خشکشویی و مبل شویی: یکی دیگر از خدمات درخور توجه در این مرکز قالیشویی اعزام نیرو به محل برای مبل شویی است. که برای این منظور از نیروی با مهارت و تجربه بالا و دستگاه و جاروبرقی های وکیوم بهره مند می باشد.

قالیشویی در پل کردان و قالیشویی در کردان ارائه دهنده خدمات مبل شویی و لکه زدایی فرش می باشند. در صورت نیاز به خدمات با ما تماس بگیرید.

قالیشویی در شهر جدید هشتگرد
قالیشویی در شهر جدید هشتگرد

جمع بندی قالیشویی در شهر جدید هشتگرد

قالیشویی در شهر جدید هشتگرد hashtgerdcarpet.com یکی از بهترین و مجهزترین قالیشویی ها موجود در این منطقه می باشد چراکه نیروهای آن کاملا مسلط بوده و برای شسشتوی فرش از دستگاه های جدید استفاده می کنند. کارخانه قالیشویی هشتگرد برای ارائه خدمات خود بسیار منظم عمل می کند به گونه ای که در نظر سنجی صورت گرفته اکثریت مشتریان از عملکرد آن ها رضایت کامل داشته و مشتری مداری و خوش قولی این کادر خدماتی مورد تحسین قرار گرفته است.
قالیشویی در شهر جدید هشتگرد در زمره یکی از فرش شویی های مدرن است که بدون تغییر رنگ، آسیب دیدگی فرش و در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات مورد نیاز مشتری را انجام می دهد.

قالیشویی در کمالشهر و قالیشویی در سهیلیه ارائه دهنده خدمات شستشوی فرش و مبل شویی به صورت تخصصی می باشند برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

شماره تماس قالیشویی در شهر جدید هشتگرد چیست؟

برای مشاهده شماره های تماس شعبه قالیشویی در شهر جدید هشتگرد لطفا وارد صفحه قالیشویی هشتگرد شوید.

مدت زمان شستشوی فرش در قالیشویی شهر جدید هشتگرد چقدر است؟

بسته به نوع فرش از ۲ تا ۴ روز فرش ها شسته، خشک شده و به صورت رول داخل نایلون پلاستیکی تحویل داده می شوند.

4.7/5 - (4 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها