You are currently viewing قالیشویی در کردان

قالیشویی در کردان

امروزه شرکت های قالیشویی زیادی هستند که اقدام به شستشوی فرش و قالی با قیمت های مختلفی میکنند. اما برخی از این شرکت در مقابل هزینه های زیادی که از مشتری دریافت میکنند بخوبی فرش و قالی ها رو شستشو نمیکنند.
به همین خاطر شرکت قالیشویی هشتگرد با داشتن بهترین دستگاهای اتوماتیک قالیشویی و استفاده از مواد شوینده ای که برای الیاف و بافت فرش ضرر نداشته باشد، اقدام به شستشوی فرش و قالیشویی در پل کردان کرج میکند. ساکنین کردان کرج میتوانید برای استفاده از خدمات قالیشویی هشتگرد با بهترین قیمت با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

قالیشویی در کردان

حاشیه فرش و قالی ها معمولاً زودتر از سایر قسمت‌های فرش کثیف می‌شود و در صورت تمیز نبودن آنها ممکن است بعد از خشک شدن شاهد تغییر رنگ و زرد شدن آن‌ها باشید. بنابراین در حین شستشوی حاشیه فرش باید از روش های اولیه استفاده کنید. در ادامه به علت کثیف شدن و رنگی شدن ریشه فرش و همچنین روش های شستشوی آن می پردازیم.

کارخانه قالیشویی هشتگرد بهترین قالیشویی در شهر جدید هشتگرد ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی و رفوگری می باشد. در صورت نیاز به خدمات با ما تماس بگیرید.

قالیشویی در پل کردان

در قالیشویی هشتگرد در منطقه کردان کرج فرش ها با دو روش به صورت حرفه ای و تخصصی شسته و آماده می شوند که در ادامه به بررسی مراحل این دو روش شستشوی فرش در کردان می پردازیم.

اولین روش شستشوی فرش و قالیشویی در پل کردان

 • در این روش ابتدا فرش را که می خواهید تمیز کنید روی سطحی کم و ملایم قرار دهید
 • سپس تمام حاشیه های فرش را با دست یا شانه بلند کنید
 • مقداری شوینده مناسب مانند سفید کننده تهیه کنید و لبه را با آن بشویید
 • همچنین می توانید برای شستن بهتر لبه از سرکه سفید استفاده کنید. پس از شستشو با سفید کننده و آب، مقداری سرکه سفید به آن اضافه کنید و دوباره به آرامی بشویید
 • چند دقیقه صبر کنید
 • لبه را به خوبی بشویید تا مواد شوینده کاملاً با آب شسته شود. سپس در انتها آنها را خشک کنید
 • توجه داشته باشید که در صورت باقی ماندن اثری از رنگ های مختلف روی حاشیه فرش ایرانی می توانید مرحله آخر را مجددا انجام دهید تا اثری از آنها باقی نماند و ریشه ها کاملا سفید شوند.
قیمت قالیشویی در کردان
قیمت قالیشویی در کردان

قالیشویی در کمالشهر زیر نظر کارخانه قالیشویی هشتگرد می باشد و ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی و ریشه بافی می باشد. در صورت نیاز به خدمات با ما در تماس باشید.

روش دوم شستشوی فرش و قالی در قالیشویی کردان

 • فرش را روی سطح شیبدار با شیب ملایم پهن کنید
 • آب را در یک کاسه بریزید
 • مقداری شامپو فرش به آن اضافه کنید و هم بزنید تا ترکیب شود
 • می توانید به جای شامپو فرش از مایع ظرفشویی استفاده کنید
 • یک دستمال نرم را به مخلوط حاصل آغشته کنید و به آرامی حاشیه را با آن بمالید
 • آخرین مرحله تمیز کردن حاشیه فرش ، آبکشی لبه است
 • می توانید این کار را تا زمانی انجام دهید که رنگ های روی ریشه ها کاملا از بین بروند و سفید شوند

چرا حاشیه فرش پس از نظافت تغییر رنگ می دهد؟

پس از شستشوی فرش و قالی به دلیل وجود محلول‌ها، حاشیه زرد می‌شود، بنابراین هنگام نظافت باید بسیار مراقب باشید. دلایل اصلی زرد شدن حاشیه فرش عبارتند از:

برای دریافت خدمات قالیشویی در تهراندشت با کارخانه قالیشویی هشتگرد در تماس باشید. کارخانه قالیشویی هشتگرد ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی در تهراندشت می باشد.

 • اگر فرش را بلافاصله پس از شستن فرش با شامپو به صورت عمودی از سطح بالایی آویزان کنید، احتمال زرد شدن حاشیه فرش افزایش می یابد.
 • اگر فرش را با مواد شوینده نامناسب تمیز کنید، ممکن است حاشیه فرش تغییر رنگ دهد، زیرا برخی از شوینده های فرش شیمیایی و اسیدی هستند، ممکن است مضر باشند.
 • شستشوی نامناسب و غیر اصولی قالیچه و حاشیه و عدم توجه به الیاف و رنگ آن نیز به حاشیه و رنگ آن آسیب وارد می کند. در حین نظافت فرش ایرانی باید به متریال آنها توجه کرد
 • اگر از آب داغ برای تمیز کردن فرش استفاده کنید باعث لکه شدن فرش و لکه شدن حاشیه آن می شوید.
 • شستشوی فرش با شامپو فرش بدون در نظر گرفتن نکات مهم استفاده از آن و رعایت اصول مربوط به مواد شوینده نیز یکی از دلایل اصلی رنگرزی حاشیه فرش ایرانی است.
قالیشویی در پل کردان
قالیشویی در پل کردان کرج

نحوه پاک کردن لکه های حیوان خانگی از روی فرش در قالیشویی کردان

مرحله اول: جذب

یک حوله تمیز و مرطوب را روی آن ناحیه بکشید تا مایع جذب شود، سپس حوله دیگری را روی محل قرار دهید و با وزنه های سنگین فشار دهید و اجازه دهید به مدت 10 دقیقه رطوبت را جذب کند. برای مراقبت از فرش آن را بیش از 10 دقیقه فشار ندهید .

جهت دریافت خدمات قالیشویی در سهیلیه با کارخانه قالیشویی هشتگرد بهترین قالیشویی در سهیلیه در تماس باشید. کارخانه قالیشویی هشتگرد آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

مرحله دوم: دوباره مرطوب کنید

پس از بلند کردن حوله، مقدار کمی آب از قسمت بیرونی فرش به سمت لکه حیوان خانگی بریزید تا از پخش شدن بیشتر ادرار جلوگیری کنید، سپس اجازه دهید یک دقیقه خیس بخورد.

مرحله سوم: از پاک‌کننده‌های مبتنی بر آنزیم به عنوان لکه‌بر فرش استفاده کنید

توصیه می شود که یک پاک کننده خوب مبتنی بر آنزیم را در خانه نگه دارید تا بتواند لکه های جدیدی را که روی حیوان خانگی شما ایجاد شده پاک کند. پاک کننده های آنزیمی غیر سمی و موثر را می توان در هر فروشگاه حیوانات خانگی خریداری کرد و برای از بین بردن ترکیباتی که باعث ایجاد بو و لکه می شوند استفاده کرد.
اکثر پاک کننده های آنزیمی روی یک منطقه مرطوب اعمال می شوند و برای چندین ساعت باقی می مانند. با این حال، به عنوان مثال، پاک کننده پشمی مناسب فرش پشمی مناسب را تهیه کنید و دستورالعمل نحوه استفاده از آن و مدت زمان شستشو و کارکرد آن را مطالعه کنید.

قالیشویی در کوهسار از شعبه های کارخانه قالیشویی هشتگرد می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در منطقه کوهسار با کارخانه قالیشویی هشتگرد تماس بگیرید.

خدمات قالیشویی در کردان
خدمات قالیشویی در کردان

مرحله چهارم: حوله، از لکه‌بر فرش و حالت خلاء استفاده کنید

در مرحله چهارم از بین بردن لکه های حیوان خانگی از قالیچه ایرانی، حوله تمیز دیگری را روی محل قرار دهید و فشار دهید، سپس آن را تا زمانی که روی بسته تمیزکننده بماند، بگذارید تا محلول آنزیمی از فرش پاک شود. پس از خشک شدن کامل ناحیه، از جاروبرقی استفاده کنید تا محلول یا بوی ماندگار را از بین ببرید.

تمیز کردن لکه های رنگی فرش در قالیشویی پل کردان

برای از بین بردن لکه های قهوه، چای و رنگ هایی مانند آب انگور، ابتدا به آرامی محل را با دستمال کاغذی یا دستمال مرطوب کنید تا از نفوذ بیشتر ماده ریخته شده جلوگیری کنید. سپس مقداری آب معدنی یا نوشابه روی آن بریزید و پس از چند دقیقه محل را با حوله پاک کنید. این کار را تا جایی تکرار کنید که هیچ لکه ای روی فرش باقی نماند. برای شستشوی فرش و قالی و خدمات قالیشویی در پل کردان کرج میتوانید با قالیشویی هشتگرد تماس بگیرید.

نحوه شستشوی فرش با پودر صابون یکی از مقالات مفیدی است که پیشنهاد می کنیم این مقاله را در سایت قالیشویی هشتگرد مطالعه کنید.

هزینه قالیشویی در کردان چقدر است؟

قیمت قالیشویی در کردان بستگی به نوع فرش و متراژ آن دارد. برای اطلاع از هزینه های شستشو می توانید با شماره های مندرح در سایت قالیشویی در هشتگرد hashtgerdcarpet.com در تماس باشید.

بهترین قالیشویی در پل کردان کرج کدام قالیشویی می باشد؟

قالیشویی هشتگرد با سالها سابقه یکی از بهترین قالیشویی ها در منطقه کردان کرج می باشد که با قیمت مناسب بهترین کیفیت خدمات قالیشویی را ارائه می دهد.

4.7/5 - (3 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها