You are currently viewing شستشوی مبل در محل – مبل شویی با دستگاه

شستشوی مبل در محل – مبل شویی با دستگاه

شستشوی مبل در محل

شاید شما نیز از آن دسته از کسانی باشید که برای نظافت و تمیز کردن مبل های خود دنبال راهی می گردید. همینطور نسبت به تغییر وضعیت رنگ مبل خود نگران هستید؟ استفاده از شامپو فرش و شوینده ها تا حدودی می توانند به شما کمک کنند. اما آیا نمی توان مبل ها را مثل روز اول تمیز کرد و از چرک مردگی و دو رنگ شدن آن جلوگیری کرد؟ در کمار شستشوی فرش و موکت، یکی دیگر از خدمات قالیشویی هشتگرد به شما عزیزان، شستشو انواع مبل می باشد. برای اطلاع از هزینه و زمان مورد نیاز می توانید با همکاران ما تماس بگیرید.

مبل شویی در محل

نظافت مبل ها و گاها شستن آنها همیشه باعث نگرانی بوده و ممکن است رنگ پارچه را تغییر دهد. شستن مبل نیازمند تجربه و اطلاعات لازم می باشد. همینطور برای این کار نیاز به شوینده مناسب با پارچه مبل و لوازم کافی برای شستشو می باشد. برای انجام شدن این کار به بهترین نحو لازم است تا به کوچکترین موارد نیز دفت شود. حتی استفاده مواد شوینده کمتر یا بیشتر از حد مورد نظر می تواند به کلی مبل شما را تا نابودی کامل پیش ببرد. بهتر است این کار را به متخصصین قالیشویی هشتگرد hashtgerdcarpet.com بسپارید. همکاران ما با تجربه کافی می توانند به بهترین نحو نظافت مبلمان شما را انجام دهند.

شستشوی مبل یکی از خدمات ارزنده ای است که در قالیشویی هشتگرد انجام می شود. مبل ها یکی از ابزارهای مدرن موجود در خانه هستند که همواره امکان آلوده شدن آن ها زیاد است. برای این که لکه های و آلودگی های فرش از بین برود نیاز است که آن را شستشو دهید. استفاده از شامپوی فرش یکی از روش های بسیار ساده برای تمیز کردن و جرم گیری فرش ها به شمار می رود. ولی این روش تنها می تواند آلودگی های سطحی را از روی مبلمان بردارد. در صورت نیاز به خدمات مبل شویی با قالیشویی در کمالشهر زیر نظر کارخانه قالیشویی هشتگرد تماس بگیرید.

همچنین شستشوی برخی از لکه ها از روی مبل با استفاده از شامپوی فرش نه تنها لکه ها را از بین نمی برد، بلکه باعث گسترش لکه ها نیز می شود. بنابراین بهتر است که شستشوی فرش را به مراکز معتبر بسپارید. قالیشویی هشتگرد یکی از مراکز حرفه ای در زمینه شستشوی انواع مبلمان است که با استفاده از روش مکانیزه مبل های شما را لکه زدایی می کند.

نحوه شستشوی مبل

در بسیاری از موارد مبلمان شما به ظاهر تمیز به نظر می رسد ولی پس از شستشو متوجه تغییر در رنگ و روی مبل ها خواهید شد. شستشوی مبلمان نیازمند روش خاصی است و در صورتی که این اصول رعایت نشود، می تواند به مبل شما آسیب وارد کرده و عمر آن ها را کاهش دهد. قالیشویی هشتگرد از دستگاه های مدرن و پیشرفته برای شستشوی مبلمان استفاده می کند. ولی برخی از مبل ها حساسیت بالایی دارند و این مرکز برای جلوگیری از آسیب دیدگی مبل ها از روش دستی بهره می برند تا افتی در کیفیت مبل ها صورت نگیرد. کارخانه قالیشویی هشتگرد بهترین قالیشویی در شهر جدید هشتگرد ارائه دهنده انواع خدمات مبل شویی می باشد.

مبل شویی با دستگاه
مبل شویی با دستگاه


نحوه شستشوی مبلمان پارچه ای

در صورتی که شما نیز مبلمان پارچه ای دارید می دانید که شستن این مبل ها بسیار سخت است و نیاز به دقت و ظرافت بیشتری دارد. در صورتی که این مبل ها را به صورت اصولی لکه زدایی نکنید، باعث کثیف تر شدن مبل ها شده و به آن ها آسیب وارد می کند. بنابراین بهتر است که از شوینده های مرغوب و باکیفیت برای این کار استفاده کنید. البته لازم است که ابتدا فرش را غبارگیری نموده و با استفاده از جاروبرقی کثیفی ها را از روی مبلمان بردارید. قالیشویی هشتگرد برای شستشوی مبلمان پارچه ای فرچه های نرم و سبک به کار می برند تا آسیبی به این فرش ها وارد نشود. در صورت نیاز به خدمات شستشوی مبل پارچه ای با قالیشویی در کردان زیر نظر کارخانه قالیشویی هشتگرد در تماس باشید.

شستشوی مبلمان مخمل

مبلمان مخمل بسیار آسیب پذیر هستند و باید به نرمی و ملایمت با آن ها برخورد کرد. بنابراین بهتر است از شوینده های بسیار ملایم و دستمال برای این کار بهره ببرید. برای این که لکه ها سریع تر از روی مبلمان شما پاک شود باید فاصله زمانی شستشوی آن ها کمتر باشد. زیرا در صورت ماندگاری لکه ها بر روی مبلمان، از بین بردن آن ها سخت خواهد شد. نحوه شستشوی مبل مخمل از مقالات مرتبط در سایت کارخانه قالیشویی هشتگرد می باشد که پیشنهاد می کنیم این مقاله را مطالعه کنید.


مبل شویی با دستگاه

در حال حاضر دستگاه های بسیار مدرن و پیشرفته مخصوص شستشوی مبلمان طراحی شده است که مخازن آب تمیز و آب آلوده از یکدیگر به صورت جداگانه قرار دارد. این دستگاه آب و کف تهیه کرده و با فشار این محلول را به مبلمان پاشش می کند و در قسمت مکش این آب دریافت می شود. این دستگاه مبل ها را با قدرت بسیار بالایی شستشو می دهد و چرک و آلودگی ها را به بهترین شکل ممکن از بین می برد. شما پس از شستشوی مبل ها شاهد درخشندگی و جذابیت رنگ آن ها خواهید شد. برای دریافت خدمات مبل شویی در کوهسار با قالیشویی در کوهسار زیر نظر کارخانه قالیشویی هشتگرد در تماس باشید.

شستشوی مبلمان چرم

مبل چرم یکی از گران ترین مبل های موجود در بازار است که نگهداری و مراقبت از آن ها اهمیت بسیاری دارد. برای این که مبلمان چرم را تمیز کنید ابتدا باید با استفاده از جاروبرقی کثیفی های آن را برداشته و سپس غبار روبی نمایید. در انتها نیز با استفاده از دستمال مرطوب آلودگی های این مبلمان را به راحتی تمیز کنید. قالیشویی هشتگرد از محلول دست ساز برای لکه زدایی مبلمان چرم بهره می برد و از این رو هیچ لکه ای بر روی این مبل ها باقی نخواهد ماند.

خشک کردن مبلمان

در تمامی روش های عنوان شده مبلمان مرطوب می شود و خشک کردن آن ها کار آسانی نیست. در صورتی که رطوبت بر روی مبلمان ماندگار شود امکان پوسیدگی و کپک زدن آن ها وجود دارد. قالیشویی هشتگرد دارای مکانی بسیار بهداشتی و مکانیزه است که از دستگاه ها و فن های مخصوص برای ضدعفونی و خشک کردن مبل ها استفاده می کند. مبل های مرطوب در این مرکز نهایتا ظرف مدت یک روز خشک می شوند. و سپس آماده تحویل هستند. بر این اساس شما می توانید از خدمات تحویل فوری قالیشویی هشتگرد بهره مند شوید. قالیشویی در تهراندشت یکی از شعب کارخانه قالیشویی هشتگرد می باشد که خدمات خشک شویی مبل را انجام می دهد.

شستشوی مبل در محل
شستشوی مبل در محل

هزینه شستشوی مبلمان

جنس، کیفیت، تعداد مبلمان، نحوه حمل، میزان آلودگی، نوع شوینده و حتی فصل نیز بر روی قیمت شستشوی مبلمان تاثیر می گذارد. بنابراین نمی توان قیمت ثابت و دقیقی را برای شستن مبل ها تعیین کرد. معمولا اتحادیه هر ساله قیمتی را به صورت تصویب شده برای شستن مبل ها تعیین می کند. مراکز قالیشویی می بایست هزینه های خود را در چارچوب این نرخ دریافت کنند.

قالیشویی هشتگرد از بهترین شوینده برای شستن مبل ها استفاده می کند و هزینه منصفانه بابت این کار دریافت می نماید. شما می توانید قیمت شستشو انواع مبل در قالیشویی هشتگرد را با سایر قالیشویی مقایسه کنید. جهت اطلاع از هزینه های شستن مبل ها از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت با قالیشویی هشتگرد تماس حاصل نمایید. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در سهیلیه با کارخانه قالیشویی هشتگرد بهترین قالیشویی در سهیلیه برای دریافت خدمات شستشوی مبل تماس بگیرید.

مبل شویی در قالیشویی هشتگرد

قالیشویی هشتگرد از بهترین و مدرن ترین دستگاه برای شستشو و لکه زدایی مبل استفاده می کند. این مرکز خدمات خود را به صورت تضمینی انجام می دهد به همین دلیل شما می توانید از شستشوی صحیح و سلامت مبل های خود اطمینان حاصل نمایید. هیچ لکه ای نمی تواند از دست این قالیشویی فرار کند به همین دلیل شما برای همیشه از شر لکه و آلودگی های مبلمان خود رها خواهید شد. از دیگر مزایای قالیشویی هشتگرد عبارت است از:

  • تصمین خدمات و کیفیت شستشو
  • افزایش عمر و کیفیت مبلمان
  • افزایش درخشندگی و رنگ مبلمان
  • تحویل فوری درب منزل
  • اخذ هزینه های منصفانه و مصوب نرخ اتحادیه

قالیشویی هشتگرد شستشوی چه مدل و جنس مبلمانی را انجام می دهد؟

قالیشویی هشتگرد شستشوی مبل چرم٬ مخمل٬ پارچه ای و … را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام می دهد.

هزینه شستشوی مبل در قالیشویی هشتگرد چقدر است؟

قیمت شستشوی مبل با توجه به تعداد و جنس مبلمان محاسبه می گردد. لازم به ذکر است که هزینه های دریافتی طبق تعرفه اتحادیه بوده و هزینه اضافی دریافت نمی گردد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با قالیشویی در هشتگرد تماس بگیرید.

5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها