You are currently viewing نحوه شستشوی مبل مخمل

نحوه شستشوی مبل مخمل

شستشوی مبل مخمل

امروزه در قالیشویی ها خدمات فراوانی و گوناگونی انجام می شود که کار خوانواده ها را در ایام عید و خانه تکانی آسان کرده اند همچنین در قالیشویی ها ترمیم و رفوگری و دیگر خدمات مربوط به تازه سازی فرش انجام شود. یعنی در قالیشویی ها علاوه بر زدودن لکه ها و کثیفی ها از روی فرش، به بازسازی ریشه و نخ آن نیز می پردازند.

اکنون در سراسر ایران قالیشویی های فراوانی تاسیس شده است که هر کدام با تبلیغات متفاوت و فریب دهنده، انتخاب را برای ما سخت کرده اند. بهتر است قبل از سپردن فرش ها به قالیشویی، ابتدا خدمات و ویژگی های آن قالیشویی را بررسی کنید تا انتخاب مناسب تری داشته باشید. در این مقاله به نحوه ی شستشوی مبل مخمل و همچنین دیگر خدمات انجام شده در قالیشویی هشتگرد می پردازیم.

مبل مخمل

مبلمان مخمل به دلیل زیبایی و سادگی خاصی که دارند، مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. این مبلمان ظاهر شیکی را به خانه می بخشند و همین سبب استفاده ی زیاد از آن ها در سالن های منزل می باشد. اگر صاحب مبلمان مخمل هستید باید بدانید که لکه ها را سریعا روی آن پاک کنید چرا که اگر لکه ای برای دراز مدت روی آن بماند، پاک کردن به صورت دستی ممکن است به مبل آسیب وارد کند. این نوع لکه ها باید توسط قالیشویی های مجهز توسط افراد حرفه ای تمیز گردد.

برای مراقبت از مبلمان مخمل خود می توانید از جاروبرقی، برس های مخصوص، دستمال نرم و خیس، بخارشو و… برای تمیز و یا برگداندن شکل مخمل به حالت اولیه استفاده کنید. در صورتی که بچه کوچک دارید که روی مبل های مخمل را کثیف کرده است، پیشنهاد می کنیم که حتما مبلمان را به یک قالیشویی معتبر و سرشناس با دستگاه ها و ابزارهای پیشرفته بسپارید تا در کمترین زمان، مبل هایتان را همانند روز شود. توجه داشته باشید که هیچ گاه خودتان به تمیز کردن لکه های مبلمان نپردازید چرا که ممکن است علاوه بر بیشتر کردن لکه، پارچه ی مبل آسیب زیادی ببیند. شستشوی مبل در محل از خدمات تخصصی قالیشویی هشتگرد با سال ها تجربه می باشد. در صورت نیاز به خدمات مبل شویی با کیفیت بالا در محل با ما تماس بگیرید.

شستشوی مبل مخمل
نحوه شستشوی مبل مخمل

معنی علائم برچسب مراقبت مبل مخمل

بر روی مبل های مخمل علائم شستشو و مراقبت قرار دارد که بهتر است قبل از اقدام به شستشوی مبل، از آن ها اطلاع داشته باشید. همچنین در برخی از مبل ها دستورالعمل شستشوی صحیح و مواد مجاز مورد استفاده برای تمیز کردن مبل بر روی بخشی از مبل زده شده است. به طور معمول برچسب های شستشوی مبل به صورت لاتین می باشد که بهتر است از معنی آن اطلاع داشته باشید:

 • W: اگر بر روی مبل مخملتان چنین علامتی را مشاهده کردید، باید بدانید که نحوه شسشتشوی مبل مخمل شما آسان می باشد و تنها به آب نیاز دارید.
 • W/S: این به معنای این است که تمیز کردن مبل با آب و دیگر حلال ها مشکلی ندارد.
 • S: اگر این علامت بر روی مبل شما نصب بود، باید بدانید نحوه شستشو مبل مخمل شما با مواد شیمیایی صورت می گیرد و هرگز نباید از آب استفاده کرد.
 • X: این به معنای مجاز بودن جاروبرقی و برس برای تمیز کردن مبل مخمل می باشد.

بر روی مبل ها علائم زیادی نصب می شود که باید هنگام شستشو به آن دقت کنید. بهتر است که مبل های مخمل منزلتان را به یک قالیشویی خوب و معتبر بسپارید تا با بهترین روش، مواد شیمیایی و دستگاه ها به تمیزی آن ها بپردازند. روش های تمیز کردن مبل چرمی از مقالات جدید سایت قالیشویی هشتگرد می باشد که توصیه می کنیم این مقاله را جهت کسب اطلاعات بیشتر مطالعه کنید.

نحوه شستشوی مبل مخمل

در یک قالیشویی خوب و معتبر، برای شستشوی مبلمان مخمل حساسیت زیادی را به خرج می دهد تا بدون آسیب دیدگی، مبل ها همانند روز اول تمیز و نو شوند. نحوه شستشوی مبل مخمل در قالیشویی هشتگرد به صورت زیر است:

 • عوامل حرفه ای و مجرب قالیشویی هشتگرد، ابتدا با استفاده از دستگاه های مناسب و پیشرفته، گردگیری مبل را انجام می دهند به طوری که اثری از گرد و غبار بر روی پارچه ی مبل نماند.
 • در مرحله ی بعدی با استفاده از شوینده ی قوی و مناسب به جنس پارچه ی مبل، با دستگاه ها و ابزارهای پیشرفته به شستشو و تمیز کردن مبل می پردازند.
 • بعد از تمیز کردن و شستشو مبل مخمل، نوبت به خشک کردن اصولی با دستگاه های مناسب می رسد. در صورتی که مبل مخمل خود را به یک قالیشویی خوب نسپارید ممکن است این بخش را نادیده بگیرند که در این صورت انواع میکروب و باکتری در مبلمان رشد خواهد کرد که برای سلامتی شما و اعضای منزلتان خطرناک می باشد. همچنین بعد از مدتی بوی نامطلوبی از مبل به مشام می رسد که بسیار ناخوشایند است.

به طور کلی نحوه شستشوی مبل مخمل را به شما عزیزان تقدیم کردیم اما همانطور که می دانید پارچه مبل ممکن است از جنس کتان، پلی استر، ابریشم و یا ریون باشد که هر کدام شوینده و روش های مخصوص به خود را دارند. قالیشویی در کمالشهر زیر نظر کارخانه قالیشویی هشتگرد ارائه دهنده خدمات مبل شویی با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در کمالشهر می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی و مبل شویی با ما تماس بگیرید.

روش شستشوی مبل مخمل
روش شستشوی مبل مخمل

 ویژگی های کلی قالیشویی هشتگرد

 • شستشوی انواع فرش از جمله دستباف، ماشینی، ابریشمی و…
 • شستشوی انواع مبلمان اداری، مخمل، سلطنتی، راحتی و…
 • شستشوی تابلوفرش، موکت، پادری و…
 • انجام خدماتی همچون رفوگری، تثبیت رنگ، ریشه زنی، شیرازه دوزی، لکه برداری، برطرف کردن سوختگی و پارگی و…
 • شستشوی سریع( معمولا بیش از دو روز طول نمی کشد)
 • استفاده از کامیون ها و ماشین های مناسب باربری فرش
 • بهره بردن از کارشناسان و متخصصین فرش برای انتخاب مناسب نوع شوینده و روش شستشوی آن
 • انجام حرفه ای خدمات فرش توسط افراد مجرب و باتجربه
 • شرعی بودن آب استفاده شده برای شستشوی فرش ها و مبلمان و…
 • مجهز بودن به دستگاه ها و ابزارهای سالم و پیشرفته
 • امکان شستشوی مبلمان در منزل
 • مشتری مداری
 • قیمت مناسب

قالیشویی هشتگرد ویژگی های زیادی دارد که مهم ترین آن ها را در بالا بررسی کردیم. اگر قصد تمیز کردن فرش و مبلمان خود به روش اصولی را دارید روی کمک قالیشویی هشتگرد حساب کنید. همانطور که اشاره کردیم، مبلمان مخمل از حساسیت بالایی برخوردار هستند که اگر از نحوه شستشوی آن ها اطلاعی نداشته باشید، ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به آن وارد کنید.

قالیشویی در سهیلیه زیر نظر کارخانه قالیشویی هشتگرد ارائه دهنده خدمات قالیشویی در منطقه سهیلیه با قیمت مناسب و کیفیت بالا می باشد. در صورتی که قصد شستشوی مبل مخمل خود را دارید می توانید با تیم مجرب و حرفه ای قالیشویی هشتگرد تماس بگیرید تا با قیمت مناسب، مبلمانتان را همانند روز اول تمیز و زیبا کنند.

برای شستشوی مبل مخمل به کجا مراجعه کنیم؟

در صورتی که قصد شستشوی مبل مخمل خود را دارید می توانید با تیم مجرب و حرفه ای قالیشویی هشتگرد تماس بگیرید تا با قیمت مناسب، مبلمانتان را همانند روز اول تمیز و زیبا کنند.

نحوه شستشوی مبل مخمل چگونه می باشد؟

عوامل حرفه ای و مجرب قالیشویی هشتگرد، ابتدا با استفاده از دستگاه های مناسب و پیشرفته، گردگیری مبل را انجام می دهند به طوری که اثری از گرد و غبار بر روی پارچه ی مبل نماند. برای خواندن ادامه توضیحات با این مقاله از قالیشویی هشتگرد همراه باشید.

5/5 - (5 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها