You are currently viewing روش های تمیز کردن مبل چرمی
روش های تمیز کردن مبل چرمی

روش های تمیز کردن مبل چرمی

روش های نظافت مبلمان چرم

مبل های چرمی یکی از گران ترین و در عین حال جذاب ترین مبلمان منزل است. همچنین تاثیر بسیاری بر روی زیبایی و جذابیت دکوراسیون دارد. با توجه به قیمت بالای این مبلمان نمی توان هر ساله آن را تعویض کرد. به همین دلیل باید در به خوبی از آن مراقبت کنید. یکی از روش های نگهداری مبلمان چرمی٬ نظافت و شستشوی صحیح و اصولی این مبل های چرم می باشد. به همین منظور ما در ادامه روش های تمیز کردن مبل چرمی را در اختیار شما قرار می دهیم.

با انجام این موارد تا مدت های طولانی این مبلمان را بدون افت کیفیت در اختیار داشته باشید. در نظر داشته باشید که برای تمیز شدن اصولی و هرچه بهتر می توانید از یک قالیشویی معتبر کمک بگیرید. قالیشویی در هشتگرد شستشوی انواع مبل چرم٬ پارچه ای و … را انجام می دهد. با ما تماس بگرید.

تمیز کردن مبل چرمی با جاروبرقی

در اولین قدم برای تمیز کردن مبل چرمی بهتر است با استفاده از جاروبرقی تمامی اجرام و آشغال های موجود در لای مبل های چرمی را بردارید. توجه داشته باشید که مکش جاروبرقی را بر روی پایین ترین قدرت قرار دهید تا آسیبی به چرم های مبل وارد نکند. پس از این که آشغال های مبل را برداشتید با استفاده از یک دستمال مرطوب گرد و غبار سطحی را از روی مبل خود پاک نمایید.

قالیشویی در کمالشهر زیر نظر کارخانه قالیشویی هشتگرد می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در کمالشهر با کارخانه قالیشویی هشتگرد در تماس باشید.

ضدعفونی کردن فرش با آب و سرکه

مقداری آب و سرکه را با یکدیگر ترکیب کرده و با استفاده از یک دستمال سطح مبل را کاملا تمیز و ضدعفونی کنید. توجه داشته باشید که دستمال را زیاد خیس نکنید تا آسیبی به مبلمان شما وارد نکند. بنابراین به صورت کامل تمامی قسمت های مبل را تمیز کرده و سپس با استفاده از یک دستمال خشک نم و رطوبت مبل را از بین ببرید.

پاک کردن کپک زدگی از روی مبلمان چرمی

در بسیاری مواقع ماندگاری غذا و مواد خوراکی از روی مبلمان می تواند باعث ایجاد کپک شود. از دیگر روش های تمیز کردن مبل چرمی قرار دادن این مبلمان در معرض هوای آزاد است. برای تمیز کردن این نوع مبلمان ابتدا کپک زدگی را از روی مبل برداشته و سپس با استفاده از یک محلول آن را تمیز و ضدعفونی کنید.

کارخانه قالیشویی هشتگرد بهترین قالیشویی در پل کردان می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در پل کردان با ما در تماس باشید.

لکه زدایی مبلمان چرم

روش های تمیز کردن مبلمان چرمی یکی از نکاتی است که باید بسیار مورد توجه قرار دهید. این که چگونه مبلمان چرمی خود را بشویید مسئله ای است که باید به آن توجه داشته باشید. در زیر سه روش برتر شستشوی مبل چرمی را به شما ارائه خواهیم داد:

در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در کوهسار با کارخانه قالیشویی هشتگرد در ارتباط باشید. کارخانه قالیشویی هشتگرد ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی در کوهسار می باشد.

آموزش روش های تمیز کردن مبل چرمی
روش های تمیز کردن مبل چرمی

حذف لکه چربی از روی مبلمان چرمی

لکه های چربی و یا لکه های ناشی از غذا در صورتی که بر روی مبلمان شما ماندگار شود، می تواند به آن ها آسیب برساند. برای از بین بردن لکه های مبل چرمی از لکه برهای مخصوص استفاده کرده و آن را به صورت کامل خشک کنید. جوش شیرین یکی از لکه برهای طبیعی برای از بین بردن لکه های چربی از روی مبلمان می باشد. مبل شویی در محل، رفع سوختگی فرش، شستشوی فرش با مواد نانو، رفوگری فرش از خدمات تخصصی قالیشویی هشتگرد می باشد. شما مشتریان عزیز می توانید برای رفع لکه و سوختگی و خدمات شستشو و رفوگری با هشتگرد در ارتباط باشید.

از بین بردن لکه های جوهر از روی مبلمان چرمی

لکه های جوهر تاثیر بسیاری بر روی ظاهر مبلمان داشته و می تواند کیفیت آن را بسیار کاهش دهد. این لکه ها بسیار ماندگار بوده و به راحتی نمی توان آن را از بین برد. برای پاک کردن لکه های جوهر از روی مبلمان چرمی کمی پنبه را به الکل آغشته کرده و به آرامی بر روی لکه ها بکشید و سپس با یک دستمال تمیز آن را پاک کنید. توجه داشته باشید که استفاده زیادی از الکل می تواند به مبلمان شما آسیب وارد کند. بنابراین مقدار کمی از آن را برای لکه بری به کار ببرید. شستشوی مبل، شستشوی موکت با کمترین قیمت و کیفیت شستشوی بالا را به ما بسپارید و از دیدن نتیجه لذت ببرید با ما همراه باشید.

برای دریافت خدمات قالیشویی در شهر جدید هشتگرد با کارخانه قالیشویی هشتگرد در تماس باشید. کارخانه قالیشویی هشتگرد بهترین قالیشویی در شهر جدید هشتگرد می باشد.

نظافت و از بین بردن لکه های مایعات از روی مبلمان چرمی

لکه هایی همچون قهوه و نوشابه در صورتی که به موقع از بین نرود می توانند ماندگار شده و از بین بردن آن سخت شود. برای پاک کردن مایعات از روی مبلمان چرمی مقداری مواد شوینده را با آب ترکیب کرده و بر روی مبلمان بکشید و نهایتا آن را خشک کنید. در این صورت لکه ها از روی مبلمان شما از بین خواهد رفت.

استفاده از محلول لیمو و سرکه سفید برای تمیز کردن مبل چرمی

ترکیب دو محلول لیمو و سرکه سفید می تواند محلولی بسیار مفید را برای شما رقم بزند. این محلول می تواند حتی سخت ترین لکه ها را نیز از بین ببرد. برای این کار 10 الی 15 قطره از لیمو را با مقداری آب و کمی سرکه مخلوط کرده و بدین روش ترکیبی بسیار کاربردی را به وجود بیاورید.

قالیشویی در تهراندشت یکی از شعب کارخانه قالیشویی هشتگرد می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی با ما در تماس باشید.

شستشوی مبلمان چرم (استفاده از بخار شوی)

استفاده از بخار شوی روشی بسیار کاربردی برای ضدعفونی کردن مبلمان چرمی به شمار می رود. با این کار بدون این که هیچ گونه آسیبی به مبلمان شما وارد شود تمامی اجرام از روی آن برداشته خواهد شد.

تمیز کردن مبل چرمی
نحوه تمیز کردن مبل چرمی

روش تمیز کردن مبل چرمی سفید

مبلمان چرمی سفید یکی از حساس ترین مبلمان است. با به کارگیری بهترین روش های تمیز کردن مبل چرمی می توانید این مبل ها را به خوبی لکه برداری کنید. مبل های چرمی سفید لکه های ماندگاری دارد و از بین بردن لکه ها از روی آن کار سختی است. برای این که به خوبی لکه ها را از روی این مبلمان بردارید مقداری لیموی تازه را با کمی آب ترکیب کرده و با یک پارچه نمدار نخی به آرامی بر روی مبل بکشید. در این حالت لکه ها به سرعت از روی مبل شما برداشته می شود.

قالیشویی در سهیلیه زیر نظر کارخانه قالیشویی هشتگرد می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در سهیلیه با ما در تماس باشید.

نکات مهم برای نگهداری مبلمان چرمی

از قرار دادن مبلمان چرمی در کنار شومینه و یا نور خورشید خودداری کنید. حرارت و نور خورشید می تواند آسیب بسیاری به مبل های چرمی وارد کند به همین دلیل باید در محل قرارگیری مبلمان بسیار دقت کنید.

شستشوی مبل در محل توسط مجموعه قالیشویی هشتگرد امکان پذیر می باشد. در صورت نیاز به خدمات شستشوی مبل با ما در تماس باشید.

تمامی قسمت های مبل را هر چند وقت یک بار از نظر فرسودگی مورد بررسی قرار دهید و در صورت مشاهده هر گونه فرسایش و یا پوسیدگی در مبل حتما از یک تعمیرکار کمک بگیرید. همان طور که می دانید مبلمان چرم دارای طرح ها و رنگ های متنوعی است. بنابراین در هنگام تمیز کردن مبلمان باید حتما به رنگ این محصول توجه داشته باشید. از مواد نگهدارند و جلا دهنده چرم برای افزایش ماندگاری و کیفیت مبل های چرمی استفاده کنید. در صورتی که قصد تمیز کردن و لکه زدایی و یا ترمیم مبلمان چرمی خود را دارید تنها کافیست از طریق شماره های درج شده در سایت با قالیشویی هشتگرد تماس حاصل نمایید.

بهترین روش برای نظافت و تمیز کردن مبل چرمی چه روشی است؟

پاسخ این سوال یک روش خاص نمی باشد. روش های مختلفی برای شستشو و نظافت مبل چرم وجود دارد که با توجه به نوع و مقدار کثیفی مبل می توان از آن استفاده کرد. ما در این مقاله تمام راه های تمیز کردن مبل چرمی را بررسی کرده ایم و می توانید آن را مطالعه کنید.

آیا تمیز کردن مبل چرم در منزل نیز امکان پذیر است؟

نظافت مبل چرم کاری تخصصی است و بهتر است شستشو و تمیز کردن آن به قالیشویی های معتبر سپرده شود. قالیشویی هشتگرد نیز انواع خدمات شستشو و نظافت انواع مبل چرم٬ پارچه ای٬ مخملی و … را ارائه می دهد.

5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها