You are currently viewing ساده ترین راه برای تمیز کردن فرش بدون نیاز به شستن

ساده ترین راه برای تمیز کردن فرش بدون نیاز به شستن

فهرست مطالب

نحوه تمیز کردن فرش بدون نیاز به شستن

فرش یکی از مهمترین وسائل خانه است. بنابراین هر خانم تمایل به تمیز نگه داشتن آن دارد. اما به دلیل اندازه و وزن زیاد فرش و عدم امکان شستشو در دوره های نزدیک برای آنها وجود ندارد. در اینجا نکاتی در مورد ساده ترین راه برای تمیز کردن فرش ها بدون نیاز به شستن را برای شما آورده ایم.

نکات مهم حفظ فرش حین تمیز کردن 

 • فرش های اتاق نشیمن و اتاق بچه ها جزء کثیف ترین فرش ها هستند ، بنابراین باید با استفاده از جاروبرقی ، روزانه تمیز شوند.
 • هنگام شستن فرش  از برس و پارچه های درشت استفاده نکنید تا به موهای فرش آسیب نرسد.
 • فرشهای خود را خیلی دیر بشویید و فقط سالی یک بار آنها را بشویید.
 • هرگاه لکه هایی روی فرش افتاد فوراً آن را تمیز کنید. تا اثری از آن باقی نماند چون بعد از خشک شدن لکه تمیز کردن آن دشوار است.
 • هنگام تمیز کردن فرش ها ، آنها را کمی در جلوی نور آفتاب بگذارید. تا از شر همه میکروب هایی که به آنها گیر کرده اید خلاص شوید.

راه های دیگر تمیز کردن فرش بدون نیاز به شستن

 • فرش را با جارو برقی پاک کنید تا گرد و غبار آنرا کاملا از بین ببرید.
 • مقداری آب گرم، پودر تمیز کننده فرش ، مقداری خوشبو کننده و کمی سرکه را در یک ظرف مخلوط کنید و برای تمیز کردن فرش از یک برس یا حوله نرم استفاده کنید.
 • پس از اتمام مسواک زدن فرش  آن را در آفتاب یا هر منبع هوا خشک کنید.

مزایای نظافت حرفه ای فرش ها

از بین تمام اثاثیه های یک خانه فرش مستقیم ترین ترافیک را تجربه می کند که به جمع شدن خاک و فرسودگی عمومی کمک می کند. مهم است که فرش را تمیز نگه داریدو به خوبی حفظ شود نه تنها ظاهر جدید آن را حفظ می کنید بلکه باعث افزایش طول عمر آن می شوید.  فرش یک خانه باید بسته به میزان تردد پا در خانه شما سالانه یک یا دو بار تمیز شود. صاحبان خانه حتما باید حداقل هفته ای یکبار بین تمیز کردن های حرفه ای ، فرش را  تمیز کنند. قالیشویی هشتگرد آماده ارائه خدمات تخصصی قالیشویی در هشتگرد، قالیشویی در شهر جدید هشتگرد با پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات و بالاترین کیفیت می باشد. با ما در تماس باشید.

عمر فرش شما را طولانی تر می کند

یکی از مهمترین مزایای خدمات تمیز کردن فرش حرفه ای این است که به افزایش عمر فرش شما کمک می کند. با گذشت زمان خاک گرد و غبار، آلرژن ها و سایر بقایای موجود در فرش جمع می شوند و درون الیاف تعبیه می شوند که در نهایت می تواند باعث تقسیم و بدتر شدن الیاف شود. از بین بردن این ساخته شده از خاک و زباله ها به افزایش ماندگاری فرش کمک خواهد کرد زیرا گرد و غبار و سایر بقایای آنها بیشتر از فرش تمیز به فرش کثیف میچسبند.

به یک محیط سالم تر کمک می کند

 از بین بردن کامل خاک و باکتری هابرخی از گرد و غبار و حساسیت هایی که در الیاف فرش گیر می کنند ممکن است در هوای تنفسی جایی پیدا کنند که می توانند باعث مشکلات تنفسی ، واکنش های آلرژیک و سایر مشکلات سلامتی شوند. دمای بالای آب مورد استفاده اکثر متخصصان نظافت فرش باعث از بین رفتن این آلرژن ها می شود به طوری که آنها دیگر تهدیدی برای سلامتی نیستند و سطح فرش را کاملاً تمیز می کنند.

 خلاء فقط باعث حذف خاک سطحی بر روی فرش می شود. بنابراین تمام بقایایی که با الیاف جاسازی شده است تا زمانی که تحت درمان حرفه ای قرار بگیرند در آنجا می مانند. با گذشت زمان این امر باعث می شود خاک بیش از حد بر روی الیاف  وخیم تر شود. باکتری های موجود در فرش نیز می توانند بوهای بدنی ایجاد کنند و نفس کشیدن آنهایی که برای آسم یا آلرژی مقابله می کنند سخت تر می شود. قالیشویی در کمالشهر، قالیشویی در سهیلیه، قالیشویی در کردان، قالیشویی در افشاریه آماده خدمت رسانی با شما مشتریان عزیز در اسرع وقت با کادری مجرب می باشد.

تمیز کردن فرش ها بدون نیاز به شستن
ساده ترین راه برای تمیز کردن فرش ها بدون نیاز به شستن

روش هایی برای رفع سوختگی فرش در منزل یکی از مقالات سایت قالیشویی هشتگرد می باشد که پیشنهاد می کنیم این مقاله را مطالعه کنید.

لکه های فرش را از بین می برد

یکی دیگر از مزایای بزرگ ارائه شده توسط شرکت قالی شویی هشتگرد این است که می توانند لکه های سخت را از بین ببرند. با استفاده از روش استخراج آب گرم ، متخصصان قادر به از بین بردن لکه ها از موارد زیر هستند. تمیز کردن فرش می تواند لکه های سخت را از شراب ، جوهر، حیوانات اهلی ، گل و سایر منابع از بین ببرد.

 • نشت قهوه
 • خاک و گل
 • جوهر
 • لکه های حیوان خانگی
 • شراب قرمز

پس از تمیز کردن فرش خانه شما توسط شرکت حرفه ای دیگر لازم نیست نگران دیدن نقاط زشت باشید یا در مقابل میهمان خجالت بکشید.

اثرات خط ترافیک را کاهش می دهد

تمیز کردن فرش می تواند اثر خطوط ترافیکی را کاهش دهد و طول عمر آن را در مناطق پر رفت و آمد افزایش دهد. مناطقی از موکت که دارای ترافیک قابل توجهی در پا هستند  از جمله راهروها ، اتاق های نشیمن ، آشپزخانه ها و غیره ، بسیار سریعتر از موارد موجود در اتاق خواب یا زیر نیمکت ها رو به زوال می شوند. 

این امر به این دلیل است که مرتباً در این مناطق خاک ردیابی می شود و حتی ممکن است حتی متوجه شده باشید که این مناطق از سایر مناطق تاریک تر است. اما مزیت تمیز کردن فرش توسط شرکت ما این است که آنها خاک را از بین می برند و این اثرات “خطوط ترافیکی” را کم رنگتر می کنند. مناطق تاریک فرش برداشته می شود و الیاف ترمیم می شوند. شستشوی مبل، شستشوی موکت با مناسب ترین قیمت و کیفیت شستشوی بالا را به ما بسپارید و از دیدن نتیجه لذت ببرید با ما همراه باشید. قالیشویی در سهیلیه زیر نظر کارخانه قالیشویی هشتگرد می باشد برای دریافت خدمات قالیشویی در سهیلیه با ما تماس بگیرید.

ظاهر کلی اتاق را تقویت می کند

آیا می دانید فرش بزرگترین مبلمان در یک اتاق است؟ همچنین این یکی از وسائلی است که بیشترین استفاده را می کنیم. منطقی است ، اما بسیاری از مردم فکر نمی کنند دقیقاً چقدر خاک در هر روز بر روی آن وارد می شود. در حالی که ممکن است در ابتدا کسی متوجه آن نشود. با گذشت زمان اتاق فقط با توجه به شرایط فرش می تواند کثیف و منسوخ به نظر برسد. نظافت فرش حرفه ای نه تنها باعث می شود که الیاف جدید به نظر برسند بلکه زیبایی شناسی اتاق را بهبود می بخشد. قالیشویی در تهراندشت یکی از شعب کارخانه قالیشویی هشتگرد می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در تهراندشت با کارخانه قالیشویی هشتگرد در تماس باشید.

ساده ترین راه برای تمیز کردن فرش
ساده ترین راه برای تمیز کردن فرش ها بدون نیاز به شستن

انتخاب سرویس تمیز کردن فرش حرفه ای

مزایای سلامتی تمیز کردن فرش حرفه ای با نگه داشتن فرش به طور مداوم و تمیز کردن آن به صورت حرفه ای سالانه ، می توانید ضمن مشارکت در یک محیط سالم ، ظاهر و طول عمر فرش خود را افزایش دهید. فصل بهار زمان بسیار خوبی برای تمیز کردن فرش شما به صورت حرفه ای است. تا از بین بردن کثیفی و زباله هایی که در تمام زمستان در خانه شما ساکن است  خارج شود. بسیاری از ما فرشهای خود را بطور منظم خالی می کنیم. اما بسیاری از مردم این کار را صرفاً به عنوان بخشی از روال تمیز کردن منازلشان انجام می دهند. اما هرگز به این فکر نمی اندیشند که چرا واقعاً ما نیاز به تمیز کردن فرشهای خود داریم.

برخی از ما این کار را برای افزایش ماندگاری فرش انجام می دهیم. در حالی که برخی دیگر ممکن است برای حفظ ظاهر خانه خود با افتخار و خلاء از بین بروند. از بین بردن هرگونه گرد و غبار ناخواسته ، کرک ، موی حیوان خانگی و خاک. اما چیز بیشتری برای تمیز کردن فرش وجود دارد. و بسیاری از مردم از مزایای سلامتی اضافه شده برای تمیز کردن فرش شما به صورت حرفه ای آگاهی ندارند. نظافت و نگهداری از فرش از دیگر مقالات مفید و کاربردی سایت قالیشویی هشتگرد می باشد که می توانید این مقاله مرتبط را نیز مطالعه کنید. قالیشویی در کردان یکی از شعب کارخانه قالیشویی هشتگرد می باشد. در صورت نیاز به خدمات با ما در تماس باشید.

فواید تمیز کردن فرش ها به وسیله شرکت های قالیشویی

تمیز کردن فرش به صورت حرفه ای نه تنها به آن ظاهری بکر و برجسته می دهد که شاید سعی کرده اید به خودتان برسید. بلکه سلامتی شما را نیز بهینه می کند. افرادی که از خروپف، آپنه خواب، آسم یا سایر عوارض ریه رنج می برند. در صورت تمیز نکردن فرش به طور مرتب به طور خاص ، مستعد ابتلا به عوارض سلامتی هستند. بنابراین بیایید دقیق تر ببینیم. که یک شرکت حرفه ای تمیز کننده فرش چه چیزی را برای شما و فرش شما می تواند انجام دهد.

از بین بردن کنه های گرد و غبار با تمیز کردن فرش

اگرچه برای چشم انسان نامرئی است ، لک لک های گرد و غبار مطمئناً در خانه وجود دارند. اجزای بدن و مدفوع گرد و غبار آلرژی زا هستند که می توانند در صورت برداشته شدن افراد از حساسیت های ناخوشایند رنج ببرند. شرکت ما با استفاده از تمیزکننده بخار کنه های گرد و غبار را که غالباً در فرش تعبیه شده اند  با انفجار در دمای بالا بین می برد. همینطور روشی بسیار مؤثر برای از بین بردن آنها یک بار و برای همیشه این کار را به شما اثبات می کند!

مبل شویی در محل، رفع سوختگی فرش، شستشوی فرش با مواد نانو، رفوگری فرش از خدمات تخصصی قالیشویی هشتگرد می باشد. شما مشتریان عزیز می توانید با مجموعه هشتگرد در ارتباط باشید. برای دریافت خدمات قالیشویی در افشاریه با کارخانه قالیشویی هشتگرد در تماس باشید. کارخانه قالیشویی هشتگرد ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی در افشاریه می باشد.

حذف آلاینده های به دام افتاده با شستن و تمیز کردن فرش

آلاینده ها می توانند اشکال مختلفی به خود بگیرند. برخی از آنها که در فرش شما به دام می افتند می توانند شامل آلرژن های حشرات ، شوره های حیوان خانگی (لکه های پوستی که از حیوانات ریخته می شود) ،گرد و غبار روزمره و حتی اثری از سرب! فعالیت های روزمره مانند جاروبرقی یا حتی فقط قدم زدن در فرش می تواند گازهای سمی موجود در هوا را آزاد کرده و خانه شما را آلوده کند.

اگر این گازهای سمی وارد بدن شما شوند ، می توانید سلامتی خود را بدتر کنید. پاک کننده های حرفه ای فرش با استفاده از فرمول های مخصوص شامپو کردن استفاده می کنند تا آلاینده های به دام افتاده را از بین ببرند  صرف نظر از میزان عمق گرفتگی آنها.

با تمیز کردن فرش ها و شستن آن ها از رشد قالب جلوگیری کنید

معمولاً در خانه هایی که رطوبت زیادی در آنها وجود دارد، آب موجود در الیاف فرش باعث می شود و رشد قالب را تشویق کند که می تواند منجر به خطراتی برای سلامتی مانند مشکلات تنفسی شود. یک تمیز کننده حرفه ای شامل دارای یک دستگاه خشک کننده است که باعث حذف هرگونه رطوبت باقیمانده می شود، هرگونه قالب موجود در آن را از بین می برد و از ظهور رشد جدید جلوگیری می کند. کارخانه قالیشویی هشتگرد بهترین قالیشویی در چهارباغ می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در چهارباغ با ما در تماس باشید.

سایر مزیت های تمیز کردن فرش ها و شستن آن ها

تمیز کردن فرش می تواند ظاهر خانه شما را بهبود ببخشد و عمر فرش شما را بیشتر کند. اما شاید با ارزش ترین فایده از روند کار، بهبود سلامت شما و خانواده شما باشد. طبق اعلام انجمن ریه، اگر اعضای خانواده شما از شرایطی که می تواند بر تنفس آنها تأثیر بگذارد مانند خروپف یا آسم رنج می برند بسیار مهم است که حداقل سه بار در هفته فرش های خود را تمیز کنید.

فراتر از جاروبرقی به طور منظم ، شما همچنین ممکن است از تمیز کردن فرش های خود حداقل یک بار در سال شستشو کنید. اگر کاملاً از مزایای تمیز کردن فرش حرفه ای اطمینان ندارید، سه روش زیر را که منجر به یک خانه سالم تر منتهی می شود در نظر بگیرید:

تمیز کردن و شستشوی فرش آلاینده های به دام افتاده را از بین می برد.

براساس سازمان حفاظت از محیط زیست  یک فرش کثیف می تواند چندین منبع آلاینده هوا در محیط داخلی از جمله شوره حیوان خانگی، آلرژن های سوسک ، سرب ، آلودگی ذرات و آلودگی و گرد و غبار روزمره را حفظ کند. گازهای سمی موجود در هوا می توانند به این ذرات چسبیده و در فرش نیز گیر بیفتند.

این گازهای سمی را می توان از طریق فعالیت های روزمره مانند خلاء و قدم زدن در فرش رها کرد. که این کار می تواند باعث آلوده شدن هوا در خانه شما شود. خدمات پاکسازی فرش حرفه ای این باکتری ها را از طریق فرمول های مخصوص شامپو زدن از بین می برد. همچنین می تواند آلاینده های به شدت گرفتار شده را با خلاء پرقدرت از بین ببرد. قالیشویی در لشگرآباد، قالیشویی در پل کردان، از شعب جدید مجموعه قالیشویی هشتگرد می باشند. برای دریافت مشاوره و لیست قیمت خدمات با ما در تماس باشید.

ساده ترین راه تمیز کردن فرش بدون نیاز به شستن
ساده ترین راه برای تمیز کردن فرش ها بدون نیاز به شستن

قالیشویی در لشگرآباد یکی از شعب کارخانه قالیشویی هشتگرد می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در لشگرآباد با ما در تماس باشید.

شستن و تمیز کردن فرش می تواند آلودگی های گرد و غبار را از بین ببرد.

بسیاری از خانه ها از آلودگی کنه گرد و غبار برخوردار هستند. اما بیشتر صاحبان خانه از هجوم آنها آگاهی ندارند، زیرا موجودات میکروسکوپی هستند. کنه های گرد و غبار آلرژی نیستند. اما غالباً مدفوع و قطعات بدن را در فرش جای می دهند. به دلیل اندازه میکروسکوپی این ذرات در هنگام اختلال در محل ، به راحتی می توان آنها را استنشاق کرد. و لازم است بدانید که این امر می تواند آلرژی را تشدید کند.

بسیاری از شرکتهای حرفه ای نظافت فرش هنگام انجام کار شسشتن فرش از تکنیکی موسوم به تمیز کردن بخار استفاده می کنند که فرش شما را در معرض دمای بالا قرار می دهد که کنه های گرد و غبار نمی توانند زنده بمانند.

تمیز کردن و شستن فرش می تواند به جلوگیری از رشد قالب کمک کند.

به خصوص در مناطقی که رطوبت بالایی دارند. فرشهای کثیف در معرض خطر رشد قالب در هنگام قرار گرفتن در معرض رطوبت هستند. در هوای باران ، رطوبت غالباً به داخل خانه ردیابی می شود. اگر فوراً خشک نشود و خالی نشود، می توانید در الیاف فرش عمیق فرو بروید. تمیز کردن فرش شما به طور مرتب می تواند از رشد قالب و کپک جلوگیری کند.

زیرا مواد تمیز کننده فرش حرفه ای دارای ابزار خشک کنندگی قوی هستند که رطوبت را از بین می برد. با از بین بردن رطوبت ، می توانید در صورت طولانی نادیده گرفتن از رشد قالب جلوگیری کنید که برای سلامتی شما مضر باشد. قلم زنی فرش از دیگر خدمات کارخانه قالیشویی هشتگرد می باشد جهت دریافت خدمات و اطلاع از قیمت با ما در تماس باشید.

ساده ترین راه برای تمیز کردن فرش بدون نیاز به شستن چیست؟

در این مقاله از قالیشویی هشتگرد به بررسی ساده ترین راه برای تمیز کردن فرش بدون نیاز به شستن پرداخته ایم با ما همراه باشید.

مزایای نظافت حرفه ای فرش ها چیست؟

برای اطلاع از مزایای نظافت حرفه ای فرش ها پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله از قالیشویی در هشتگرد را مطالعه کنید.

5/5 - (3 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها