You are currently viewing روش هایی برای رفع سوختگی فرش در منزل
روش های رفع سوختگی فرش در منزل

روش هایی برای رفع سوختگی فرش در منزل

برطرف کردن رفع سوختگی فرش در منزل

سوختگی فرش یکی از مشکلات مهمی است که می تواند آسیب جدی به تار و پود فرش وارد کند. سوختگی در فرش به راحتی با چشم قابل رویت بوده و کیفیت فرش را کاهش می دهد. بنابراین در این مقاله قصد داریم روش های برطرف کردن و رفع سوختگی فرش در منزل را برای شما عنوان کنیم تا بتوانید عوارش این آسیب را کاهش دهید.

مدت زمان تخمینی مطالعه: 6 minutes

انواع روش های رفع سوختگی فرش

روش رفع سوختگی فرش با سیگار

شاید شما هم تجربه سوختن فرش با سیگار را داشته باشید. در این حالت میزان سوختگی کوچک است ولی می تواند عمق زیادی داشته باشد. برای رفع این سوختگی ابتدا با کمک یک سمباده نرم بر روی سطح کار بکشید. اجازه دهید تا سوختگی های سطحی از روی فرش برداشته شود. سپس با استفاده از جاروهای مکشی سوختگی ها را تمیز کنید.

در مرحله بعدی با استفاده از یک قیچی تیز قسمت سیاه فرش را قیچی نمایید. پس از آن در صورتی که همچنان لکه های سیاه را بر روی فرش خود مشاهده کردید، با استفاده از یک دستمال و یک محلول شستشو دهنده بر روی محل سوختگی بکشید تا لایه های باقی مانده نیز تا جای ممکن از بین برود.

رفع سوختگی فرش با زغال

برای رفع سوختگی فرش با زغال نیز می توانید همچون روش سوختگی با سیگار پیش بروید. با این تفاوت که سوختگی فرش با زغال عمیق تر بوده و ابعاد بزرگ تری دارد. بنابراین برای از بین بردن لکه های مشکی موجود بر روی فرش ها پس از کوتاه کردن پرز فرش با استفاده از دستمال ضخیم و زبر لایه های سوخته را از روی فرش بردارید.

سپس با استفاده از جاروبرقی این لایه ها را پاک کنید. دقت داشته باشید که برای روش های رفع سوختگی فرش در منزل نباید آن را بیش از اندازه خیس کنید. زیرا ممکن است لکه های سیاه سوختگی در سایر قسمت های فرش پخش شود. بنابراین برای این کار از یک دستمال نمدار استفاده نمایید.

قالیشویی هشتگرد آماده ارائه خدمات قالیشویی در هشتگرد، قالیشویی در شهر جدید هشتگرد، قالیشویی در کمالشهر با کمترین قیمت و کیفیت شستشوی بالا می باشد.

روش هایی برای رفع سوختگی فرش در منزل

مبل شویی در محل، رفع سوختگی فرش، شستشوی فرش با مواد نانو را به قالیشویی هشتگرد بسپارید تا بهترین نتیجه را از این قالیشویی با تجربه و متخصص دریافت کنید.

رفع سوختگی فرش با اتو

سوختگی فرش با اتو درجه های مختلفی دارد. در برخی موارد سوختگی تنها در حد ایجاد لکه های زرد رنگ بر روی فرش خود را نشان می دهد. ولی در برخی موارد نیز این سوختگی عمیق بوده و کاملا تار و پود فرش را از بین می برد. انجام این کار در منزل کار ساده ای نیست. گاهی این سوختگی به قدری عمیق و بزرگ است که نمی توان به راحتی آن را از بین برد.

سوختگی سطحی فرش بر اثر حرارت اتو باعث ایجاد لکه های زرد رنگ بر روی فرش می شود. برای رفع آن یک پیاز را به دو نیم تقسیم کرده و بر روی محل سوختگی قرار دهید. یک ساعت بعد پیاز را برداشته و آن را با استفاده از شوینده فرش و دستمال بشویید تا لکه به صورت کامل از بین برود و یا کم رنگ شود.

در صورتی که سوختگی فرش عمیق بود، ترمیم آن در خانه امکان پذیر نبوده و ممکن است صدمات بیشتری را به فرش شما وارد کند. بنابراین پیشنهاد می کنیم که در این روش ترمیم را به قالیشویی های مجاز و معتبر بسپارید. تا با استفاده از ابزارهای مخصوص و تخصص خود این سوختگی را از بین ببرند. در صورت نیاز به رفو و ترمیم محل سوختگی فرش به بهترین شکل ممکن تنها کافیست با قالیشویی هشتگرد تماس حاصل نمایید.

رفوگری فرش، شستشوی مبل، شستشوی موکت از خدمات تخصصی مجموعه تخصصی هشتگرد با سال ها تجربه در زمینه شستشوی فرش می باشد.

رفع سوختگی فرش با قابلمه

سوختگی فرش با قابلمه یکی از سوختگی هایی است که رواج بیشتری دارد. این نوع سوختگی معمولا عمق کمتری نسبت به سایر سوختگی ها دارد و شما می توانید با روش های مختلف آثار این سوختگی را کاهش دهید. برای این کار در همان زمان ابتدایی بروز این مشکل، یک تکه یخ را بر روی محل سوخنگی بکشید تا آثار سوختگی به تدریج کمتر شود.

دقت داشته باشید که روش های برطرف کردن سوختگی فرش در منزل تنها یک روش موقتی است. همینطور نمی تواند به صورت کامل سوختگی را از بین ببرد. برای این که به صورت کامل این سوختگی رفع شده و بر روی ظاهر فرش تاثیر نگذارد بهتر است که رفع سوختگی فرش را به قالیشویی های معتبر بسپارید.

قالیشویی در نظرآباد، قالیشویی در لشگرآباد، قالیشویی در پل کردان قابلیت ارائه انواع خدمات شستشوی فرش و لکه زادیی با پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزت را دارا می باشند.

رفع سوختگی فرش با شمع

در صورتی که لکه های شمع بر روی فرش شما بچکد بهتر است پیش از خشک شدن آن با استفاده از یک قاشق و یا پشت چاقو این لکه را بردارید. ولی در صورتی که مدت زمان زیادی این لکه ها بر روی فرش شما بماند پرز را سفت کرده و از بین بردن آن کمی سخت است. برای این کار با استفاده از سشوار محل پارافین را داغ کرده و آن را از روی فرش بردارید. سپس با استفاده از دستمال لکه های سوخته را از بین ببرید.

رفع سوختگی فرش ماشینی در منزل

فرش های ماشینی به دلیل وجود پلاستیک در متریال آن بیشتر دچار سوختگی می شود. برطرف کردن سوختگی فرش ماشینی سخت تر بوده و ممکن است که اصلا این کار شدنی نباشد. بنابراین برای رفع سوختگی این نوع فرش قسمت سوخته را با استفاده از یک ریش تراش پرزهای سوخته را بردارید. در صورتی که هر نوع سوالی در خصوص روش های رفع سوختگی فرش در منزل را دارید از طریق شماره های درج شده در سایت با قالیشویی هشتگرد تماس بگیرید. راهنمای خرید فرش ماشینی را نیز می توانید در وبلاگ قالیشویی هشتگرد مطالعه نمایید.

هزینه رفع سوختگی فرش در منزل

برای رفع سوختگی فرش در منزل نیازی به پرداخت هزینه زیادی نبوده و شما تنها با لوازمی ساده می توانید سوختگی فرش خود را از بین ببرید. ولی در برخی موارد این سوختگی و لکه ها به راحتی در خانه رفع نمی شود. از این رو برای کمرنگ کردن و رهایی از شر آن می توانید از قالیشویی استفاده کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت رفع سوختگی فرش تنها کافیست با قالیشویی هشتگرد hashtgerdcarpet.com تماس بگیرید.

برای دریافت خدمات قالیشویی در سهیلیه، قالیشویی در کردان، قالیشویی در افشاریه، قالیشویی در سرخاب با مجموعه قالیشویی هشتگرد در اسرع وقت تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان مجرب این مجموعه با دانش تخصصی خود شما را راهنمایی کنند.

رفع سوختگی فرش در قالیشویی هشتگرد

قالیشویی هشت گرد یکی از معتبرترین مراکز جهت رفوگری فرش و رفع سوختگی می باشد و شما می توانید با اطمینان کامل انواع خدمات فرش خود را به این مرکز بسپارید. هشتگرد ابزارهای لازم برای رفوی فرش را در دسترسی دارد. رفع این مشکل را با کمترین آسیب انجام می دهد. در صورتی که شما نیز برای رفع سوختگی فرش خود به دنبال قالیشویی معتبر هستید همین الان تلفن را برداشته و با قالیشویی هشتگرد تماس بگیرید. قالیشویی در کوهسار و قالیشویی در چهارباغ، قالیشویی در کرج از مناطق تحت پوشش قالیشویی هشتگرد و آماده خدمت رسانی در سریع ترین زمان ممکن با کیفیت بالا می باشند.

آیا می توان در منزل نیز سوختگی فرش را برطرف کرد؟

بله با توجه به نوع و مقدار سوختگی می توان سوختگی فرش را در خانه نیز برطرف کرد. ما در این مقاله به طور کامل به بررسی راه های مختلف برای رفع سوختگی هایی همچون سوختگی با سیگار٬‌سوختگی با زغال٬ سوختگی با اتو و … پرداخته ایم.

در صورت سوختگی زیاد و یا رفع نشدن سوختگی در خانه آیا می توان این کار را به قالیشویی هشتگرد سپرد؟

بله قالیشویی هشتگرد برای برطرف کردن جای سوختگی فرش آماده ارائه مشاوره و خدمات به شما عزیزان می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها